Tekst alternatywny dla wyszukiwarki google.

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Biuro Rachunkowe SOLUS

Biuro Rachunkowe Solus to działalność stworzona na bazie doświadczeń zawodowych jej założycieli z myślą o nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu finansami zarówno małych jednoosobowych podmiotów jak i  dużych podmiotów takich jak grupy kapitałowe. Dzięki kompleksowemu podejściu do procesów księgowo-finansowych umożliwiamy świadome podejmowanie decyzji gospodarczych oraz optymalizację kosztów w szczególności obsługi księgowej.

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe, usługi w zakresie prowadzenia kadr i płac, controllingu i sprawozdawczości a także szeroko pojętego doradztwa.  Pomagamy rozpocząć działalność, założyć spółkę, wybrać optymalną formę prawną, zbudować przejrzysty system informacyjno-sprawozdawczy w oparciu o potrzeby Klientów, przystosować programy sprzedażowe, magazynowe oraz produkcyjne tak by były spójne z systemem finansowo-księgowym, rozliczamy dotacje unijne, pomagamy w procesach windykacyjnych. Obsługujemy jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki, grupy kapitałowe a także fundacje. Posiadamy doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów prowadzących działalność handlową, usługową a także produkcyjną. Dla naszych Klientów przygotowujemy sprawozdania finansowe na ich wewnętrzne potrzeby, ale także tworzymy pełną kwartalną sprawozdawczość w tym także sprawozdania skonsolidowane dla podmiotów notowanych na rynku Newconnect objętych obowiązkiem publikacji.

Każdy Klient jest inny i dla każdego szukamy indywidualnych rozwiązań, a nasza oferta dostosowana jest do potrzeb i możliwości finansowych naszych Klientów.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz ze specjalistami z dziedziny finansów, prawa, zarządzania, marketingu a także technologii w tym ze szczególnym uwzględnieniem systemów współpracujących z księgowością.