Tekst alternatywny dla wyszukiwarki google.

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Księgowość dla małej (jednoosobowej) firmy i spółki z o.o. - SOLUS Wrocław

Biuro Rachunkowe Solus specjalizuje się w prowadzeniu księgowości dla jednoosobowych działalności gospodarczych. W całej Polsce jest ogromna liczba małych firm, które potrzebują  usług księgowych.  Także we Wrocławiu, gdzie mieści się nasze biuro, jednoosobowe firmy mogą liczyć na pełną gamę usług - od uproszczonej po pełną księgowość.Chcemy by Klient rozwijał się razem z nami więc gdy jednoosobowa firma przekształci się na przykład w spółkę z oo, jesteśmy Partnerem, który poprowadzi księgowość sp. z o.o.  oraz zaoferuje  obsługę kadrowo – płacową. Nasz system rozliczeń jest elastyczny i dostosowuje się do wymagań Klienta.Małe firmy, wystawiające niewielką ilość dokumentów oczekują optymalizacji kosztów zaś księgowość sp zoo i dużych podmiotów wymaga zapewnienia kompleksowej obsługi księgowej.

Dzięki rozwiązaniom Biura Rachunkowego Solus – nasza oferta dostosowuje się do tych wymagań. Przekształcamy  nasze usługi w koszty zmienne - koszty zmieniają się wraz ze wzrostem ilości dokumentów  w firmie. 


Biuro Księgowe SOLUS świadczy usługi w zakresie prowadzenia rachunkowości małych i średnich firm. Usługi te obejmują:

Prowadzenie ksiąg handlowych

Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (PKPiR)

Prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego oraz karty podatkowej

Sporządzanie deklaracji podatkowych m.in. CIT, PIT, VAT oraz pozostałych obligatoryjnych wymaganych deklaracji podatkowych

Sporządzanie deklaracji INTRASTAT, UE oraz dokonywanie rozliczeń związanych z obrotem WNT i WDT

Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia

Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych w tym sporządzenie ewidencji przebiegu pojazdu

Sporządzanie sprawozdań do GUS

Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych, zestawianie zmian na kapitale własnym)

Monitorowanie i stała analiza kosztów i przychodów

Monitorowanie zobowiązań i należności (potwierdzanie sald)

 

Świadczymy usługi dla jednoosobowych działalności gosp, spółek z oo, dla małej firmy. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę zarówno dla firmy jednoosobowej, jak i dla większych podmiotów (spółka).